niedziela, 16 marca 2014

Co nas nie zabije ... :)


Życie nie zawsze jest takie słodkie, na jakie wygląda. Pomimo fatalnej pogody, jaka panuje za moim oknem, jak co dzień wstaję pełna optymizmu. Poranna kawa, świeżo wyciśnięty soczek, przy którym zawsze sprawdza się niezawodna DESKA PUZZLE.

 Z każdym dniem dowiaduję się co nieco o moich czytelniczkach, a przy tym dużo ciekawych o dziwo nie znanych mi do tej pory wiadomości o SOBIE. Tym razem padło na moją wierną czytelniczkę i fankę Danusię F. z okolic Mazur. Kobieta wiekowo mogłaby być moją babcią. Mimo tego codziennie sprawdza moje nie tylko modowe poczynania ale zagląda także do mojego prywatnego życia. TO chyba ją najbardziej interesuje. Mocno mi kibicuje. Bardzo się cieszę, że są takie osoby, bo jakby bez nich wyglądało moje życie? Bez Danusi mój blog mocno ucierpiałby statystycznie. Danusia nie szczędzi mi negatywnych komentarzy, ale mniemam, że to tylko dla mojego dobra. Kierując się zasadą co nas nie zabije to nas wzmocni! Co dzień odmawia różaniec w mojej intencji, żebym wytrwała w moim odchudzaniu i żeby przypadkiem nie straciła swojego stanowiska w pracy. Ufff.... dobrze, że JESTEŚ!

Pozdrawiam Cię cieplutko

PĘKATA
Ania

A Wam reszcie Kochani życzę słodkiej niedzieli! :**


11 komentarzy:

 1. ha ha Danusia kochamy ciee ! mohery rulezzzzzz !!!! Ania jak to zagląda do twojego życia prywatnego? może traktuje cię jak wnusię której nigdy nie miała :P

  OdpowiedzUsuń
 2. aaa zapomniałam dopisać, że sporo hejterów jest na tyle głupich, że nie zdają sobie sprawy, że można ich bez problemu namierzyć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu, czy na prawdę nie szkoda Ci czasu na namierzanie takich? Niech robi co chce, ludzie zawsze będą szukali zajęcia i interesowali się cudzym życiem, br!
  Pozdrawiam Cię, wyglądasz coraz ładniej! :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami wszystko się tak skumuluje, że wybucham :D Pozdrawiam :)

   Usuń
 4. wspolpracujesz z romwe? ile mniej wiecej czekasz na przesylke? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie współpracuje. Wszędzie pełno chińszczyzny :)

   Usuń
  2. ale w jakim sensie? masz jakies rzeczy z tej firmy? sa az tak kiepskiej jakosci?

   Usuń
 5. Poproszę o pokazanie Twojej sokowirówki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pokazywala juz, po czytaj starsze posty.

   Usuń
 6. Cudne.
  Pozdrowienia dla wszystkich takich "Danuś"
  A Ty, mam nadzieję, się tym nie przejmujesz.

  OdpowiedzUsuń