czwartek, 1 listopada 2012

Total print from Zara

Miałam dziś przygotować posta z drugiego dnia Fashion Weeku w Łodzi, jednak nie mogę się zebrac do niego :) Dziś zdjęcia w nowo zakupionym kostiumie, który wypatrzyłam w Zarze. Od dawna podobały mi się stylizacje w jednym princie od dołu do góry. Jednak nie znajdywałam tego jedynego, dla mnie. Ale w końcu się doczekałam i prezentuje Wam outfit w nim :)
Zdjęcia wykonane przez przyszłą fotografkę Izę G. ( trzymam kciuki IZA!! )
Po raz kolejny biorę udział w konkursie, i zdjęcie właśnie w tej stylizacji zgłosiłam jako konkursowe :) Ale o tym opowiem innym razem.
Co do kostiumu: Góra nie jest w formie marynarki, powiedziałabym bardziej jest to Blazer. Zarówno świetnie będzie wyglądał do każdego rodzaju spodni w formie sportowej kurtki. Spodnie dość obcisłe, nie pasują tak do końca do mojej sylwetki. Ale raz się żyje. Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia!!
A Wy co o nim sądzicie?
 
     For english:
I think that I will prepare post today on the second day of Fashion Weeku in Lodz, but I can not gather to it :) Today pictures of the newly purchased suit, which spotted in Zara. For a long time I liked the styling in one Print from bottom to top. However, I've made is not the only one for me. But finally lived to see you outfit and presents it :)
Pictures taken by the future photographer Iza G. (IZA keep my fingers crossed!)
Once again, I take part in the competition, and the picture is in the styling I applied as a contest :) But I will tell about it another time.

As for the costume: Top does not consist of jacket, I would say it's more Blazer. Both will look great for any type of pants in a sports jacket. Pants pretty tight, do not fit the way to the end of my figure. But you only live once. Fell in love with him at first sight!

And you what do you think?
 
 
XOXO
Annie 

4 komentarze: