poniedziałek, 5 listopada 2012

Warm new coat

 
Patrząc na te zdjęcia, stwierdzam, że wyglądam na nich ciut dziecinnie :) Ale co tam!
Ubrałam nowy płaszcz kupiony podczas wypadu do Warszawy. Jest prze ciepły, a obawiałam się że będę narzekać na zimno w nim. Jednak nie! W 100 % polecam tym, którym się on podoba! Ma świetny, milutki materiał. W cale nie gryzie, a na takiego wygląda. Na pewno zobaczycie go jeszcze w wielu moich stylizacjach !:)
We wtorek brałam udział w sesji zdjęciowej do styczniowego Elle, ciekawa jestem jaki będzie efekt końcowy! Zapraszam Wszystkich do kupna gazety już w połowie grudnia będzie on dostępny w salonach prasowych! Jeszcze Wam o tym przypomnę :)
Tymczasem zmykam się coś poruszać na siłowni !!:)
 
 
For english:

Looking at these pictures, I find that I look at them a little bit childish :) But what the heck!
I put a new coat bought during the trip to Warsaw. For first is warm, and I was afraid that I would be complaining about the cold in it. However, no!! 100% would recommend to those who like it! It has a great, cute material. It does not bite, this looks like. For sure you will see it even in many of my stylizations :)

On Tuesday, I took part in a photo shoot for the January Elle, I wonder what will be the end result! I invite everyone to buy a newspaper as early as mid-December, it will be available in the salons press releases! Yet this remind you :)

Meanwhile run a little move in the gym! :)
 
 
 
 
 
 
 
 
XOXO
Annie
 
 
Zapraszam do obserwowania na FACEOOKU
 
Feel free to follow me on FACEBOOK
 
 


7 komentarzy: